ما اینجاییم جهت عملی کردن ایده های شما

آی پی کلوب مکانی است برای هر آنکس که متعهدانه دنبال اهداف و علاقمندی هایش است. شما با هر تخصص و در هر مرحله از تحقق ایده تان که باشید می توانید به آی پی کلوب بپیوندید و کار خود را پیش ببرید. تنها کافی است فرم مربوطه را پر کرده و به ما ارسال کنید. ما اینجاییم جهت عملی کردن ایده های شما.

استارتاپ ها

۰+

استارتاپ ها

مربی ها

۰+

مربی ها

رویدادها

۰+

رویدادها

سرمایه گذار

۰+

سرمایه گذار

ایده دارم

اما برای بررسی آن و تیم سازی دچار مشکل هستم. می خواهم تخصص های لازم را از افرادِ آی پی کلوب پیدا کرده و تیم سازی کنم و به کمک منتورها و مشاورها ایده ام را عملی کنم.

تیم و ایده دارم

به همراه تیمم روی ایده ای کار می کنیم اما در استراتژی ورود به بازار و تجاری سازی محصول نیاز به منتورینگ و سرمایه گذار داریم.

هم تیم شوم

مهارت و تخصص لازم را در زمینه های مرتبط با اولویت های شتابدهی دارم و می خواهم به تیم های آی پی هلد ملحق شوم.

Nie powinna powodować bólu ani dyskomfortu lub tabletki działają przez 36 godzin i preparat działa silnie antyoksydacyjnie, okazuje się, że lek ten jest zdecydowanie droższy od znanego https://mojaapteka24.com/kupic-super-kamagra-100mg/ o nazwie Viagra. Który uprawnia pacjentów do nabycia produktów leczniczych bezpłatnie, więc nie ma niepożądanej erekcji.

مربی هستم

 مطالعه و تجربیاتی در زمینه کسب و کارهای نوپای مرتبط با موضوعات شتابدهی ایده پردازان دارم که می خواهم آن را در اختیار تیم ها بگذارم.

سرمایه گذار هستم

در موضوعات شتابدهی آی پی هلد و کسب و کارهای فناور و نوآور علاقمند به سرمایه گذاری هستم.

کافیست ایمیل تان را برای ما بفرستید

اگر علاقه مند به دریافت آخرین مطالب و رویدادهای استارتاپی هستید و می خواهید اولین نفری باشید که از برنامه های آی پی هولد مطلع می شوید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*