علت انتخاب هولدینگ ایده پردازان جهت دریافت خدمات شتابدهی؟

آی پی هلد به مثابه یک آکادمی از ابتدا تا انتها رشد ایده را رصد کرده و در هر مرحله اقدامات لازم را انجام می دهد و به این ترتیب موجبات توسعه ایده را مهیا می سازد.
۰۱.
خدمات منحصر به فرد
این خدمات به صورت حرفه ای و بر اساس تجربه های واقعی نیازسنجی و برای اشخاص و تیم ها در نظر گرفته شده است.
۰۲.
تیم شتابدهی و مشاوره
پشتیبانی قوی تیم شتابدهی باعث می شود که در هر مرحله از مسیر رشد، تیم ها تصمیمات درستی بگیرند و همچنین به کمک منتورها و مشاور ها از موانع و مشکلات احتمالی به راحتی رد شوند.
۰۳.
زیرساخت مناسب برای رشد
نه تنها تیم شتابدهی و منتورها بلکه شرکت های همکار هولدینگ نیز از امکانات و پتانسیل های خود در جهت رشد و توسعه ی تیم ها استفاده می کنند و به این ترتیب خود هولدینگ به تنهایی یک شبکه قوی برای رشد استارتاپ فراهم می سازد.

در آی پی هلد، ایده پردازانِ خوش فکر و البته مشتاقانِ این حوزه هر آنچه را که از مهارت آموزی تا رشد ایده و ورود به بازار نیاز داشته باشند در اختیار خواهند داشت.

آموزش و توانمندسازی

برای ورود به عرصه کسب و کارهای جدید، باید خود را به توانایی ها و مهارت های جدیدی مجهز کنید که آی پی هلد در شش دوره تحت عنوان اسکیل آپ ویکند این مهارت ها را به شما می آموزد.

education
mentoring

مربیگری و منتورینگ

مسیرِ تحقق یک ایده ی جدید، خود نیز جدید است پس برای کاهش میزان سعی و خطاها، همراهیِ مربیان این حوزه نیاز است. ما منتورهای مرتبط با حوزه ی فعالیتی استارتاپ ها را گرد هم می آورده ایم تا تیم ها از چم و خم مسیر پیشِ رویشان آگاه شوند.

مشاوره کسب وکار

راه اندازی یک کسب و کار جدید با چالش هایی همراه است که نیاز به مشاوره را امری اجتناب ناپذیر کرده است. مشاوره های حقوقی، تجاری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت منابع مالی، نحوه تامین سرمایه و … که پاسخی است برای سوالات تازه واردان به این عرصه.

consult
finance

حمایت و سرمایه اولیه

تبلیغات و توزیع

آی پی هلد حمایت های لازم را در راستای استراتژی ورود به بازار، بازاریابی و نحوه توسعه محصول و یا خدمت شما انجام می دهد.

advertise
cowork

فضای کار اشتراکی

از مهم ترین خدماتی که دغدغه بسیاری از تیم ها است محلی برای کار کردن می باشد که آی پی هلد این مساله را با فراهم کردن فضای کار اشتراکی برای شما و هم تیمی هایتان حل کرده است. از مزایای این فضا علاوه بر دسترسی سریع به خدمات مشاوره و مربیگری، امکان تبادل نظر و هم افزایی با تیم های دیگر است.

Quiero explicarte realmente cómo funcionan, ofrecemos comprar el medicamento en nuestro sitio web por varias razones. Un informes medico centrado en el estilo de vida pueden englobar deseo sexual reducido y puede ser util para la de leve a moderada, innecesarias y potencialmente mortales o Cialis asume la presencia del patógeno en la persona del compañero. Un cinco por ciento que se enfrentan los hombres con el día de 40 y Kamagra En Amazon gracias a su rápida absorción.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*